20-річна жінка з Дніпропетровщини дізналася про вагітність під час пологів

У місті Кам’янське Дніпропетровської області 20-річна жінка дізналася про вагітність під час пологів. Вона думала, що у неї загострення виразкової хвороби шлунка, тож чоловік викликав «швидку». Медики з’ясували, що в неї розпочалися перейми. Невдовзі на світ народилася здорова дівчинка вагою 3 кг, повідомила у Facebook працівниця Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Буданцева.

Джерело: ZAHID.NET.

«Виклик надійшов до центральної оперативної диспетчерської із м. Камʼянське о 12:57. Чоловік викликав для дружини «швидку» через болі в животі, здуття. Вагітність жінка заперечувала, але на той момент у жінки вже були перейми і почалися пологи», – написала Лариса Буданцева.

За її словами, фельдшер «швидкої» швидко зорієнтувався і прийняв пологи. На світ без ускладнень з’явилася здорова доношена дівчинка, вагою 3 кг. Маму і дівчинку госпіталізували до пологового будинку м. Камʼянське.

На думку акушера-гінеколога Львівського обласного перинатального центру Олександра Сімкіна, жінка не могла не здогадуватися про вагітність усі 9 місяців.

«Якщо жінка здорова, вона має менструації, а під час вагітності їх нема. Перші два місяці можуть бути подібні до менструації виділення. Припустимо, що у неї міг бути порушений менструальний цикл, але не 4-5 місяців. До 20 тижнів могла не чути рухів, а далі…», – говорить ZAXID.NET акушер-гінеколог.

Водночас в ЗМІ періодично з’явлються подібні історії про приховану вагітність. Наприклад, у 2019 році ВВС розповідав про британку, яка так само не підозрювала про вагітність до пологів. Оскільки вона приймала ліки, то менстріація в неї і так припинилася, а плід розташовувався так, що рухів дитини жінка майже не відчувала. Подібну історію також описав Daily Mail у 2021 році. Однією з причин прихованої вагітності лікарі називають стрес. Водночас у випадку з жінкою з Кам’янського лікарі не розкривають подробиць стану породіллі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.