Зимова ковзанка на площі Ринок у Львові запрацює із 20 листопада

Організатор ковзанки має встановити для відвідувачів станції дезінфекції рук.

У Львові облаштують традиційну ковзанку на площі Ринок. Вона працюватиме із 20 листопада до 10 березня наступного року на північній частині площі. Відповідне рішення ухвалив сьогодні виконавчий комітет Львова, пише Твоє місто.

Сезонну льодову ковзанку облаштує ТзОВ «Наукововиробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи» (ВІКОС). Фірма уже декілька років підряд організовує ковзанку у центрі міста. Згідно з даними Youcontrol, компанія зареєстрована у Львові і займається організацією видів відпочинку та розваг. 

Ковзанка на площі Ринок

Ковзанка на площі Ринок

Підприємство має укласти договір на прибирання території під час функціонування льодової ковзанки. На місці мають організувати надання невідкладної медичної допомоги.

Працівники мають перебувати лише у захисних масках та гумових рукавичках, які вони мають замінювати кожні 2 години та після безконтактного температурного скринінгу з дотриманням правил особистої гігієни. Організатори мають розмістити у доступних для відвідувачів місцях станції дезінфекції рук. Працівники з ознаками ГРЗ мають самоізолюватись вдома.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.