Золочівська райрада проголосувала за збільшення допомоги учасникам бойових дій ОУН–УПА та бійцям АТО

24 грудня 2015 року відбулася сесія Золочівської районної ради, під час якої з ініціятиви депутатів від ВО “Свобода” проголосували за підтримку звернення щодо необхідности відставки уряду Яценюка, встановили щомісячну адресну допомогу учасникам бойових дій ОУН–УПА, вдовам учасників бойових дій ОУН–УПА та вдовам політв’язнів у сумі 300 гривень, а також проголосували за надання допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО у сумі 400 тисяч гривень.

“Ми проголосували за збільшення щомісячної адресної допомоги учасникам бойових дій ОУН–УПА, вдовам учасників бойових дій ОУН–УПА та вдовам політв’язнів у сумі від 200 до 300 гривень. Проголосували і за надання допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО, збільшивши суму від 300 до 400 тисяч гривень.

Також депутати Золочівської районної ради підтримали й відставку уряду Яценюка. Результатом року діяльности уряду на чолі з Арсенієм Яценюком, який прийшов до влади на крові героїв Революції гідности та російсько-української війни, стало зростання комунальних тарифів, урізання соціяльних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства й землю сільськогосподарського призначення, свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за ґрати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів”, – розповів голова фракції ВО “Свобода” у Золочівській районній раді Андрій Леськів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.