Знаменитий ансамбль танцю ім. П. Вірського їде до Львова

Цього року Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського святкує 110-річчя від дня народження свого легендарного засновника – видатного українського танцюриста і хореографа Павла Павловича Вірського. Відтак з нагоди ювілею колектив вирушив у мегатур містами України. У рамках цих масштабних гастролей 20 жовтня знаменитий на увесь світ український танцювальний ансамбль завітає і до Львова. Концерт відбудеться на сцені Львівської опери. Початок – о 19:00.  

 

Національний ансамбль танцю України ім. Павла Вірського – це 100 надзвичайно сильних та професійних, енергійних та харизматичних артистів. Їхня майстерність та оригінальна інтерпретація народного танцю змусили аплодувати їм увесь світ. Хто уже бував на концертах Ансамблю ім. П. Вірського, тому здається, що вершина віртуозності танцюристів уже досягнута, проте колектив щоразу готує для публіки нові і нові номери. От і 20 жовтня ансамбль привезе до Львова оновлену програму – динамічну та витончену фольклорно-хореографічну виставу, переглядаючи яку, перехоплює дух.

 

– Гастролі по Україні, виступи для свого народу – це найкращі і найцікавіші для нас гастролі! – каже генеральний директор, художній керівник Національного ансамблю танцю України ім. П. Вірського, Герой України, народний артист, лауреат Шевченківської премії, професор, академік Мирослав Вантух. – На жаль, такі гастролі, які охоплювали б усю нашу країну, за 24 роки незалежності України відбувалися не так вже й часто… Для порівняння: у США ми були вже понад 10 разів, по три місяці щоразу – і щоразу у залах не було де яблуку впасти. Коли їздимо по світу, то завдяки нам світ дізнається, що таке Україна. А зараз я звернуся до українців: «Хто не знає, що таке Україна, – подивіться концерт Ансамблю ім. Павла Вірського!».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.