Зірки української естради відвідали Яворівський полігон, де привітали українських військових із професійним святом.

Вокальна формація «Піккардійська терція», скрипаль-віртуоз Олександр Божик та вокалісти Оксана Муха і Павло Табаков виступили з півторагодинним концертом перед українськими військовими у клубі містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Цей концерт зірок української естради став подарункам воїнам із нагоди їхнього професійного свята – Дня Збройних Сил України.

«Піккардійська терція», яка на сцені виступила першою, розпочала концерт із пісні «Ти на землі – Людина» на слова Василя Симоненка. Усі пісні, які виконувала вокальна формація, викликали у глядачів бурхливі оплески. Скрипаль Олександр Божик зіграв для воїнів кілька відомих мелодій українських і закордонних композиторів. А одночасна гра скрипаля-віртуоза спершу на двох, а згодом на трьох скрипках шокувала глядачів, а згодом викликала шквал аплодисментів. Вокалісти Оксана Муха та Павло Табаков заспівали для військовослужбовців свої відомі пісні, пісні Володимира Івасюка,  а також українські народні пісні. Під час виступу виконавці спустилися в зал і заспівали разом із бійцями.

Концерт зірок української естради став справжнім святом для воїнів, які в цей час проходять військові навчання на Яворівському полігоні. На концерті у містечку «Центральне» були присутні військовослужбовці з Міжнародного центру миротворчості та безпеки, строковики, контрактники та мобілізовані 184-го Навчального центру, бійці 24-ї окремої Бердичівської Залізної механізованої бригади, а також військовослужбовці Старицького гарнізону, які концерт зірок відвідали з дружинами та дітьми.

«Армія – це генеруюча сила держави. Від того, наскільки вона отримує підтримку озброєнням, технікою, матеріальними засобами залежить міць держави, її сила, спроможність захистити себе. Але армія також повинна отримувати і духовну підтримку, ту, яка укріплює любов до своєї держави, її мови, національних традицій, живить незламність духу. Сьогодні під час святкового концерту артисти в кожного з нас заклали цю духовну частку, – поділився враженнями після концерту старший офіцер відділу роботи з особовим складом 184-го Навчального центру полковник Петро Левус.

«Я бував та брав участь у багатьох концертах. І сьогодні мене вразив той рівень професіоналізму, який продемонстрували як артисти, так і звукорежисери, та те, що називають «завести публіку». Також вразила не тільки майстерність, а й правильно підібрана святкова тематика матеріалу», – зазначив мобілізований з Києва солдат Руслан Кириленко.

«Концерт мені дуже сподобався. Артисти подарували неймовірний настрій усім військовим, їхнім дружинам та дітям. У кожного з нас залишились незабутні враження від майстерності виконавців. Кожен із цих талановитих виконавців подарував присутнім частинку свого серця та душі», – поділилася після концерту зірок української естради дружина офіцера Оксана Скальська.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.