Зі Львова планують запустити новий автобусний маршрут

Зі Львова до Мурованого планують запустити новий автобусний маршрут. Раніше до села курсували автобуси на двох маршрутах – №114 та №9, однак останній скоротили до Галицького перехрестя. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА Степан Рудницький.

«До нас звернулася Мурованська громада, бо там було донедавна два маршрути – обласний маршрут №114 та погоджений міський маршрут №9. Однак ЛМР та АТП №1 скоротило цей маршрут до Галицького перехрестя, тепер він не курсує до Мурованого. Оскільки село досить велике і потреба у перевезеннях є значна, маршрут №114 з таким навантаженням не справляється», – каже Степан Рудницький.

Він зауважує, що для створення додаткового маршруту відкорегували один з наявних, на якому немає діючого перевізника. Йдеться про маршрут №190, який курсував до сусіднього села. Розроблений паспорт цього маршруту, наразі його проходження у Львівській громаді погоджує патрульна поліція області.

Зі слів Степана Рудницького, вже є претенденти-перевізники. Після погодження правоохоронці паспорту оголосять конкурс та з переможцем як основним перевізником укладуть договір.

Нагадаємо, що з 25 липня до прикордонного села Шегині розпочав курсувати новий автобусний маршрут. 

Юлія Осим

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.