Вівторок, 12 грудня

Журі відхилило усіх претендентів на премію імені Бандери на Львівщині

У четвер, 12 жовтня, конкурсне журі відхилило усіх трьох претендентів на Обласну премію імені Героя України Степана Бандери на Львівщині – Ірину Фаріон, Володимира Парубія та Степана Мергеля. 120 тис. грн, передбачених на фінансування цьогорічної премії, вирішили скерувати на потреби ЗСУ.

Джерело: ZAHID.NET.

Журі розглянуло трьох претендентів на обласну премію імені Степана Бандери і відхилило усі кандидатури

Як розповіли у Львівській облраді, на розгляд журі було подано три кандидатури. Дві з них зняли з розгляду у зв’язку з недотриманням термінів подачі документів. Ще одну кандидатуру члени журі одноголосно відхилили під час таємного голосування. У результаті журі вирішило скерувати преміальні кошти на потреби військових.

«Сьогодні комісія не визначила жодного переможця. Кошти, які залишилися, а це 120 тис. грн, голосуванням ми рекомендували скерувати українському війську через відповідні програми, напрацьовані Львівською обласною радою», – зазначила секретар журі та депутатської комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської облради Тетяна Письменна.

Як уточнили ZAXID.NET у Львівській облраді, на премію імені Степана Бандери у цьому році претендували відома мовознавиця, професорка Львівської політехніки, екс-нардепка від «Свободи» Ірина Фаріон, керівник Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби, директор Львівського обласного будинку вчителя Володимир Парубій. Їхні кандидатури відхилили через подачу документів з запізненням.

Лише один претендент – член Спілки політв’язнів, пенсіонер Степан Мергель – подав документи вчасно (до 31 серпня), однак його кандидатуру не підтримали члени журі під час таємного голосування.

Премією Львівської облради імені Героя України Степана Бандери відзначають громадських і політичних діячів, державницькі й громадські інституції, науковців за особливі заслуги в галузі національного державотворення в трьох номінаціях: громадська, політична, науково-навчальна діяльність.

Премія започаткована Львівською обласною радою у 2012 році. Розмір грошової винагороди за одну номінацію – 40 тис. грн. Нагороду урочисто вручають щорічно у день уродин Степана Бандери – 1 січня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.