Земельні ділянки у Львівській громаді вперше продаватимуть через е-аукціон

11 липня розпочнеться перший земельний аукціон у громадах Львівської МТГ. У Дублянах та Малих Підлісках продаватимуть три ділянки під СТО та торговий центр.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР

У департаменті міської агломерації ЛМР наголошують, що це буде перший аукціон, на якому комунальні землі у громадах продаватимуть максимально публічно – через систему Прозорро. Доступ до інформації на порталі мають і мешканці громад, і потенційні інвестори з різних куточків України.

У Дублянах на торги виставили дві ділянки на вул. Сонячній-Львівській, які призначені для будівництва СТО. Ці землі мають вигідне розташування, адже через 500 метрів – київська траса. Стартова ціна ділянки, площею 0,18 га, – 2 526 280 грн. Стартова ціна другої ділянки, площею 0,11 га, – 1 449 500 грн. Це землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики.

У Малих Підлісках на просп. Незалежності, 1 на продаж виставлено 0,2 га – для будівництва торгового комплексу. Якщо ділянку придбають, то у громаді збудують перший такий заклад. Початкова ціна лоту – 773 300 грн.

Усі ділянки мають кадастрові номери та необхідний пакет документів, який, зокрема, убезпечить землю від зміни цільового призначення. У департаменті міської агломерації також наголосили: продаж ділянок через е-аукціон допоможе розвивати бізнес у громадах. Водночас частина коштів від продажу піде на розвиток громад, де розташовані ділянки.

Ще 10 земельних ділянок у громадах – на стадії підготовки до торгів. Всі землі продають під комерційні потреби.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: