Збанкрутілий завод на Львівщині продали з четвертої спроби за значно нижчою ціною

Завод-банкрут «Яблуневий Дар», що розташований у Городку та частково у двох інших областях, продали за вдесятеро нижчою ціною – 3 млн 975 тис. гривень. Про це стало відомо з майданчику для проведення електронних торгів Prozorro.Продажі — передає Tvoemisto.tv

Стартова вартість продажу на аукціоні становила 39 млн 752 тис грн. Участь взяв лише один учасник – ТзОВ «Вілла Ріхтера». 

Раніше завод належав наразі збанкрутілому ТзОВ «Яблуневий дар». Загалом до лоту входять 493 позиції – нежитлові будівлі, транспортні засоби, обладнання, машини та інше рухоме майно, яке розташоване у Львівській, Вінницькій та Хмельницькій. 

Згідно з інформацією з аналітичної платформи Youcontrol, ТзОВ «Яблуневий Дар» заснували у Городку ще у 2004 році. Зробила це кіпрська компанія «Амеліана холдинг ЛТД», а кінцевим бенефіціарним власником є громадянин Ліхтенштейну Рольф Зеглер. Ця ТзОВ є частиною групи T.b. Fruit. Також до її складу входять власні садові угіддя, заводи з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), транспортно-логістична та інжинірингова компанії. Уся ця група належить сім’ї бізнесменів Барщовський. 

Також зазначимо, що ТзОВ «Яблуневий Дар», окрім як виробництва фруктових і овочевих соків, також займалась виробництво кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, вирощування зерняткових і кісточкових фруктів, вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників, оброблення насіння для відтворення та іншим. 

Що ж до переможця аукціону, то ТзОВ «Вілла Ріхтера» заснували у Львові у 2021 році. Серед засновників – Юрій Стеців та ТзОВ «Спіраль», а теперішньою керівницею є Мар’яна Лаба. Товариство займається купівлею та продажем власного нерухомого майна, а також організація будівництва житлових та нежитлових приміщень.

Нагадаємо, що попереднього разу цей завод намагалися продати у січні. Тоді його ціна становила 53 млн гривень.

Володимир Федорович

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.