Вівторок, 26 вересня

Завтра у Львові пікетуватимуть ратушу через гроші для Чуркіна

Завтра у Львові пікетуватимуть міську Ратушу. Про це повідомляють депутати міськради.  Все через закупівлю автобусів для Львова у фірми, яка належить росіянину Ігорю Чуркіну.

«В четвер буде протест. Під Ратушою. Його могло не бути, але невеличка компанія людей подумала, що можна домовитися поміж собою і влаштувати все так, аби про це мовчали. Ніби нічого не відбулося. Саме так зараз відбувається з тим, як Львівська міська рада готує гроші для особистої кишені Ігора Чуркіна. Майже 20 мільйонів гривень. Наших грошей. Їх могли просто перерахувати на підприємство, обтяжене купою боргів перед українцями. Яке винне колишнім працівникам Львівського автобусного заводу зарплату, збори Пенсійному фонду, податки і мита до бюджету, купу грошей різноманітним українським виробникам і постачальникам. Якому місто і завинило грошей з уже давнього 2011 року за автобуси з китайською підробкою у обгортці. Це все б одразу забрала українська виконавча служба, а Ігор Чуркін не отримав би жодної гривні. Але замість цього знаходять фірму-прокладку, на яку виводять пристойну для бюджету суму за рішенням майже усієї міської ради. Конкретно для людини, яка розграбувала автобусний завод у Львові, кинула тисячі людей, ще сотням зламала долі. Яка є русскім до мозку кісток і передовим прихильником нинішнього режиму у Російській Федерації. Людини, з якою немає жодної спільної мови. В четвер, о 9:00 я вийду на протест під Ратушою. Я знаю – там буде «Економічний бойкотний рух», через зусилля якого маркують і витісняють російські товари у Львові. Там буде багато політиків, з різноманітних партій, ну і просто безпартійних активістів, які до цього переконували усіх, що з ворогом торгувати і торгуватись не можна. Вони мають бути під Ратушею цього четверга. О 9:00. Щоб поглянути кожному, хто голосував за таке рішення, в зіниці очей.»  – пише  юрист Юлій Рудницький.

Нагадаємо, на останній сесії міської ради погодили підписання меморандуму про співпрацю між Товариством з обмеженою відповідальністю «Оптимум Фактор», Львівським комунальним автотранспортним підприємством № 1, Львівським міським комунальним підприємством «Львівтеплоенерго» та Львівським міським комунальним підприємством «Львівводоканал». Тоді за ухвалу проголосувало 45 депутатів. У 2017 році ТзОВ «Львівські автобусні заводи» продало своє право вимоги заборгованості компанії «Оптимум фактор».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.