Завтра до Львова приїде прем’єр Денис Шмигаль

Найімовірніше, прем’єр-міністр України відвідає Львівську політехніку.

У п’ятницю, 25 вересня, до Львова з робочим візитом приїде прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Точний план приїзду посадовця наразі не розголошують, але як стало відомо Tvoemisto.tv з власних джерел, Денис Шмигаль відвідає національний університет «Львівська політехніка» і візьме участь в урочистому представленні двох унікальних реконструйованих пам’яток – Актової зали та зали Юліана Захарієвича.

Як ідеться на сайті вишу, зали стануть місцем, де проходитимуть найзначиміші для університету та міста заходи. Вони будуть також осередком формування середовища, яке об’єднуватиме всіх, хто вболіває за розвиток сучасної вищої освіти.

Упродовж кількох років у Львівській політехніці, з ініціативи ректора Юрія Бобала, реставрували дві найкрасивіші зали головного корпусу – відому за різними подіями Актову залу, а також читальну залу старої бібліотеки, яка тепер носитиме ім’я її творця — першого ректора нашого університету Юліана Захарієвича.

Нагадаємо, 17 вересня, Львівщину з робочим візитом відвідав президент Володимир Зеленський. Вранці він побував на Яворівському полігоні, де стартували військові навчання «Репід Трайдент-2020», опісля – SoftServe. Згодом в Митрополичих садах Володимир Зеленський представив свою команду на місцевих виборах та стратегію розвитку Львівщини.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.