Вівторок, 27 лютого

Занедбану будівлю неподалік центру Львова продали за 15 млн грн

Початкова вартість становила лише 17,8 тис. грн.

Фонд держмайна продав занедбану будівлю контори у центральній частині міста за 15 млн грн, тоді як її початкова вартість становила 17,8 тис. грн. Про це йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro. Sale, пише Твоє місто.

Будівля розташована на вулиці Лемківській, 9. Її продали з другої спроби, а охочих купити було 17. Втім найвищу ціну запропонувало приватне підприємство «Технохаб».

Загальна площа будівлі колишньої контори становить 180,3 кв. м. Згідно з даними системи Youcontrol, ПП «Технохаб» зареєстроване у Львові на вулиці Яреми, 4. Власником і керівником компанії вказаний Юрій Будулич.

Додамо, що будівлі на вулиці Лемківській, 9 належали «Львівському комбінату хлібопродуктів», засновником якого є ДАК «Хліб України». Як пишуть Наші Гроші, у 2009 році завод продав майно на Лемківській, 9 на аукціоні компанії ТД «Геосистеми». Наприкінці 2015 року ДАК «Хліб України» подала позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним, зазначивши, що він не був посвідчений нотаріально та не пройшов державну реєстрацію. За рішенням суду визнали чинним, оскільки у 2009 році ТД «Геосистеми» через суд отримав право власності на цю нерухомість.

За даними реєстру майнових прав, об’єкти на Лемківській, 9 у 2014 році продали ТОВ «Резерв Плюс». У 2016 році Львівська міськрада погодила фірмі виготовлення проекту землеустрою на цю ділянку, а через рік проект затвердили на надали землю у користування на 10 років. У жовтні торік виконком погодив детальний план території, обмеженої вулицями Хімічною, Лемківською, Замарстинівською та проспектом Чорновола, який передбачав забудову колишнього комбінату хлібопродуктів. У березні торік виконком ЛМР дозволив збудувати на Лемківській, 9 житловий комплекс і готель.

Додамо, що мешканці будинку, поруч із ділянкою на Лемківській, 9, із 2017 року виступають проти будь-якого будівництва, оскільки їхній будинок перебуває у аварійному стані, а нове будівництво може призвести до його обвалу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.