Закинуте приміщення в центрі Львова продали на аукціоні за 30 млн грн

Управління комунальної власності Львівської міськради продало закинуте приміщення на вул. Староєврейська, 31 за 30 млн грн. Під час аукціону вартість приміщень зросла майже в 16 разів.

Джерело: ZAHID.NET.
Закинуте приміщення в центрі Львова продали на аукціоні за 30 млн грн

Продані з аукціону приміщення розташовані в пам’ятці архітектури на вул. Староєврейській, 31

Нежитлове приміщення на вул. Староєврейській, 31 загальною площею 90,1 м2 виставляли на аукціон двічі. В січні стартова ціна приміщення становила 3,8 млн грн, а в червні – 1,9 млн грн. Аукціон відбувся на сайті публічних продажів Prozorro. Sale. Участь у аукціоні взяли сім компаній. Найвищу ціну – 30 млн грн – запропонувало ТзОВ «Вітал-Х».

Вартість одного квадратного метра сягнула майже 333 тис. грн або понад 9 тис. доларів США. 19 липня управління комунальної власності ЛМР повідомило ТзОВ «Вітал-Х» про намір підписали угоду купівлі-продажу.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Вітал-Х» зареєстроване у Львові на вул. Шевченка, 317 більше 20 років тому. Основний вид діяльності фірми – демонтаж машин та устаткування, а також оптова торгівля відходами та брухтом, надання в оренду майна. Його власницею є підприємиця з Брюховичів Марія Назаркевич.

Будинок на вул. Староєврейській. 31 є пам’яткою архітектури національного значення, зведений у XVII ст. Зараз продані з аукціону приміщення першого поверху пустують.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.