“Закрити центр Львова к бісовій матері для приватного автотранспорту!”

Цими днями у Львові авто-армагеддон і всі спантеличені – ніколи такого не було і от знову.

Тож я, на правах діаспори, вирішив прикинути собі так на пальцях…

А як може не бути армагеддону у місті, де:

– трамвайні маршрути лише на 15% змінені за останні 50 років;

– де вулиці Центру в принципі не призначені для автомобільного трафіку і справлялись з ним лише при совєтах, коли, шоб купити машину, треба було 200 років стояти в черзі;

– де практично ніхто не дотримується ПДР – навіть знаків та розмітки;

– де немає цивілізованих платних паркінгів, а якби і були, то стояли б пусті, бо 15-20 грн за годину це «дорого» (так у Києві Бентлі з S-Klasse стояли в три ряди під «Парусом» при пустому підземному паркінгу уже на 2 рівні.);

– де запаркувати машину і пройтись 100-200м до офісу є непідйомна задача і взагалі западло;

– де люди живуть на Пекарській, але в офіс на Князя Романа поїдуть на машині, ну бо інакше нащо її було купувати таку дорогу?

– де ніхто нікому не уступить дорогу, просто із принципу, бо якщо у того краща машина – то «він, скотина, накрав», а якщо гірша – то «пішов він в сраку, голодранець».

І це приводить мене до простого і зрозумілого рішення!

Закрити центр Львова к бісовій матері для приватного автотранспорту. Лише громадський і лоррі, які возять в магазини товари. Лоррі – з 5.00 до 7.00 і з 23.00 до 00.00, поза цим – зась

Кому дуже треба – еквівалент 20 фунтів за півдня, платиться в кількох місцях для проїзду. Затримка – штраф, еквівалент 150 фунтів.

Електромобілі і гібриди НЕ МАЮТЬ пріоритету і НЕ ПОЗБАВЛЕНІ зобов’язання платити, оскільки проблемою є не екологія, а трафік.

Паркінги на Городоцькій, Личаківській та інших магістралях, що ведуть у Центр, перехоплюючі з правом отримання квитків на трамвай, безкоштовно, за умови пред’явлення «тікету» з паркінгу.

Назавжди заборонити маршрутки – тільки рейсові автобуси з низькою підлогою, двосекційні, щоб легше повертати у вузьких вулицях.

UBER Shuttle дуже рекомендується.

Все зовсім не складно.

Потрібно лише бажання.

Джерело: Львів- місто натхнення

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.