За тиждень планують відкрити рух новою дорогою зі Львова до Винників

Також до кінця жовтня обіцяють завершити ремонт вул. Курмановича

До кінця жовтня для проїзду планують відкрити відремонтовані вулиці Личаківську і Курмановича у Львові. Проїзд вулицею Личаківською, на ділянці від вул. Букової до виїзду з міста в напрямку Винників, обіцяють відкрити вже у середині місяця. А ремонт вул. Курмановича, що розташована у Залізничному районі Львова у місцевості Білогорща, планують завершити вже за декілька тижнів. Про це у середу, 7 жовтня, в ефірі радіо «Люкс FM» повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише ЗАХІД.НЕТ.

«Із середини жовтня плануємо відкривати для проїзду вул. Личаківську. Коли розпочали ремонт, то виникли додаткові роботи, пов’язані з мережами. Тому довелося все замінити, щоби не виникало неприємних ситуацій в майбутньому», – розповів міський голова Львова.

Також Андрій Садовий розповів, що основний об’єм робіт на вул. Курмановича вже виконано. Заплановано, що за декілька тижнів буде завершено всі роботи і вулицю відкриють для проїзду.

Нагадаємо, капітальний ремонт вул. Личаківської розпочали 27 травня. Ремонт обійдеться містові у 160 млн грн. Тут реконструюють відрізок від вул. Букової і до межі міста довжиною 4,1 км. А у серпні 2018 року завершили ремонт вул. Личаківської до перехрестя з Пасічною. Що стосується вул. Курмановича, то її закрили на ремонт у жовтні минулого року. Як раніше повідомляв ZAXID.NET, ця аварійна дорога потребувала ремонту вже багато років. Подекуди глибина ям на ній сягала 20 см. Торік поклали нижній шар асфальту. Роботи продовжили навесні 2020-го. Загальна вартість ремонту понад 70 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.