За тиждень у Львові вкрали 54 дощоприймачі

За минулий тиждень було вкрадено 54 дощоприймачі, 5 люків та мідь з 4-ох електричних шаф. Загальна вартість завданих збитків лише по вкрадених дощоприймачах складає понад 100 тис. гривень. З боку міста скеровано листи у райвідділ поліції. Про це повідомила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

«На минулому тижні було вкрадено 54 дощоприймачі: 18 з них у Залізничному районі, 15 – у Шевченківському, 4 – у Франківському, 2 – у Галицькому, 8 – у Сихівському, 7 – у Личаківському. Це великі збитки для міського бюджету, адже вартість однієї тимчасової решітки складає 600 гривень, а постійної – металевої – орієнтовно 2 тис. гривень. Загальна вартість таких збитків для міста становить понад 100 тис. гривень. Також минулого тижня у Сихівському районі було вкрадено 4 люки, а у Залізничному – 1.

У суботу на пл. Ринок, 30; вул. Валовій, 31; вул. Валовій, 5; вул. Фурманській, 9 зловмисники відкрили електричні шафи, з яких вкрали мідь. Нагадаємо, що у серпні було відкрито і вкрадено мідь з 11 таких шаф. Електропередачі також перебувають на балансі міста, отож ми скерували відповідні листи у райвідділ поліції», – зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.