За перше півріччя на залізниці залинуло 168 людей

Ігнорування правил безпеки на об’єктах залізничного транспорту, необачність та поспіх громадян призводять до значної кількості травмувань. Так, за даними головного управління охорони праці та промислової безпеки Укрзалізниці, з січня по червень 2015 року на залізничному транспорті сталося 282 нещасних випадки – травмування громадян невиробничого характеру, 168 з яких – зі смертельними наслідками, у результаті чого загинули п’ятеро дітей віком до 16 років.

За аналогічний період 2014 року було допущено 333 нещасних випадки невиробничого характеру, у тому числі 215 випадків зі смертельним наслідком, у результаті чого загинули десять дітей віком до 16 років.

Найбільш поширеними порушеннями, що несуть загрозу життю та здоров’ю громадян, є перехід колій у невстановлених місцях, знаходження занадто близько до колії чи залізничної платформи під час проходження повз неї поїзда, користування мобільними телефонами та навушниками під час перетину колій, а також зухвала й неадекватна поведінка осіб, що перебувають у нетверезому стані.

Найбільша кількість громадян травмована залізницях, які знаходяться в густонаселених регіонах. Основною причиною нещасних випадків стало порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Тільки на початку липня на залізницях України травмовано 15 громадян, з яких 9 – зі смертельним наслідком.

Так, 8 липня о 21:12 на залізничному переїзді перегону Любинці – Конюхів Львівської залізниці сталося зіткнення локомотива з автомобілем «Славута». Водій, незважаючи на заборонні показники переїзної сигналізації, об’їхав два автомобілі, виїхав на переїзд, де в’їхав у бік локомотива – травмовано водія автомобіля, та загинули двоє пасажирів.

9 липня о 2:45 на перегоні Язикове – Гаврилівка Донецької залізниці пасажирським поїздом № 91 сполученням Одеса – Костянтинівка при виїзді з кривої в умовах обмеженої видимості за 150 метрів смертельно травмовано трьох громадян, які знаходилися на залізничній колії та не реагували на звукові сигнали підвищеної гучності, що подавалися локомотивною бригадою. Було застосовано екстрене гальмування, але наїзду уникнути не вдалося. Потерпілими виявилися підлітки: Фетисова Тетяна та Коринкова Олександра, обидві 2001 року народження, і Греку Дмитро, 1999 року народження, які, за попередніми даними правоохоронців, скоїли самогубство.

Задля уникнення людських трагедій Укрзалізниця просить пасажирів та всіх, хто перебуває поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, відповідально ставитися до власного життя і здоров’я, а також до життя оточуючих та безпеки руху поїздів, суворо дотримуватися Правил поведінки громадян на залізничному транспорті.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.