Йосиф Ситник закликав депутатів Львівської облради взяти на поруки львів’янина Марка Мельничука

15 вересня 2015 року голова Львівської обласної організації ВО «Свобода» Йосиф Ситник під час пленарного засідання закликав депутатів Львівської облради звернутися до Апеляційного суду Києва, аби щодо львів’янина Марка Мельничука, затриманого під час подій біля Верховної Ради України 31 вересня, було обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

«З огляду на свої проукраїнські погляди Марко Мельничук  31 серпня 2015 року перебував  біля Верховної Ради на мирній акції. Під час заворушень стояв осторонь, турбуючись насамперед про безпеку своєї коханої, з якою разом приїхав в столицю. Після завершення заходу вони повертались удвох до автобуса, проте біля стадіону ім. В.Лобановського працівники міліції заштовхали Марка та дівчину до службового автомобіля, привезли до Голосіївського райвідділу, годинами чинили психологічний тиск. Дівчину відпустили, але Марка вирішили звинуватити в теракті. Без адвоката Маркові вночі висунули підозру, а наступного дня суд, попри всі аргументи захисту та відсутність доказів прокуратури, призначив запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою без права застави. Як поінформувала дівчина Марка, яку також затримали, але в той самий день відпустили, на 17 вересня 2015 року перенесли засідання суду щодо обрання запобіжного заходу для Мельничука», – повідомив Йосиф Ситник.

Він закликав депутатів Львівської облради звернутися до суду із заявою про взяття затриманого на особисту поруку.

«Інформуємо, що зобов’язуємося взяти Мельничука Марка Ігоровича на особисту поруку під час провадження №12015100060005672. Ручаємося за належну поведінку та явку Марка Мельничука за викликом і зобов’язуємося при необхідності доставити його в органи дізнання, досудового слідства чи в суд на першу про те вимогу. На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 177, 178, 180, 194 КПК України просимо обрати відносно Мельничука Марка Ігоровича запобіжний захід у вигляді особистої поруки», – зазначено у заяві.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.