Понеділок, 27 травня

Як виглядатиме стрільбище, яке планують збудувати у Великих Грибовичах. Візуалізація

У Львові завершився Всеукраїнський архітектурний конкурс, на якому визначили переможця на найкращий проєкт стрілецького тиру та стрільбища у Великих Грибовичах. У конкурсі брали участь архітектори з Києва та Львова.  Переможцем став проект львівської компанії «Soluk Architects». Вони отримають 180 тис. грн. 

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на Львівмістобудування, Управління архітектури та урбаністики.

У проєкті передбачено – 12 типів стрільбищ, лазертаг, галереї, а також автостоянка.

«Від самого початку проект був складний у технічному плані, адже передбачає понад десяток видів стрільбищ. Багато різноманітних типів дистанцій, зокрема на 100, 300, 600 метрів. Закриті та відкриті зони стрільбищ. Лазертаг, лучне поле, зони для стрільби з пістолету для різних калібрів зброї. У великогосподарській побутовій споруді будуть кафе, магазини зброї, трибуни, профілакторії, стрілецькі галереї тощо. Відведено місце для великої автостоянки на 250 місць», – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, у лютому 2022 року в ЛМР повідомляли, що ЛКП «Спортресурс» може отримати дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у Великих Грибовичах, в урочищі «Нива» – йдеться про 20 гектарів землі, а також на вулиці Жовківській у Малехові – 5 гектарів землі. На цій території планують облаштувати стрілецький тир та стрільбище, облаштувати автостоянку і під’їзди до неї. Також ухвала надає дозвіл на розробку детального плану території у районі вулиць проєктованої 11 та проєктованої 12 у Великих Грибовичах площею 25 га.

У коментарі Тvoemisto.tv міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що місто планує активно підтримувати і розвивати стрілецькі види спорту.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.