Четвер, 2 квітня

Як ремонтують площу Двірцеву у Львові. Актуальні фото

Частину площі закрили на реконструкцію 1 березня.

1 березня почався перший етап реконструкції площі Двірцевої. Ліву частину площі перед вокзалом до кінця фонтана (якщо дивитися на площу з вулиці Чернівецької) закрили на ремонт. Як тепер біля вокзалу рухаються пішоходи та транспорт, можна переглянути за посиланням, пише Твоє місто.

Читайте також: З 1го березня Двірцеву закривають на ремонт. Як рухатимуться транспорт і пішоходи

Другий етап запланували почати з 1 квітня, під час якого закриють праву частину площі. На третьому етапі, який розпочнуть приблизно з 15 травня, припинять рух трамваїв до вокзалу, натомість вони розвертатимуться у депо на Городоцькій.

Нагадаємо, що проект реконструкції площі оприлюднили торік у квітні. ЛКП «Львівавтодор», яке є замовником реконструкції площі біля головного залізничного вокзалу, підписало угоду з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон» на 165,5 млн гривень ще 18 жовтня. За проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу. Реалізація проекту триватиме приблизно два роки.

Читайте також: Як зміниться Двірцева площа – фонтан, бруківка та підземний паркінг

Як ремонтують площу Двірцеву у Львові. Актуальні фото

Читайте також: Як виглядала площа Двірцева у минулому. Раритетні фото

Як ремонтують площу Двірцеву у Львові. Актуальні фотоЧитайте також: Залізничний вокзал і Сихів з’єднають трамвайним маршрутом