Як працює пункт перевантаження львівського сміття

епутат-активіст із Львівської міськради Ігор Зінкевич розповів про учорашній вечірній візит на пункт перевантаження сміття поблизу колишнього ВРЕР (МРЕВ).

“Прибувши на місце події, я помітив чотири фури, підготовлений майданчик для перезавантаження сміття і хлопців, які мили хімією колеса машини-сміттєвоза. Хлопці розвантажували сміття із шести машин-сміттєвозів Залізничного району і трактором завантажували на фури, які потім їдуть на полігон сміттєзвалища. Всі необхідні документи на це в них є і дозвіл із Залізничної адміністрації на перевантаження на цій ділянці — також.

Земельну ділянку, на якій все це відбувається, після цієї роботи очистять від залишків сміття. Перезавантаження має тривати доти, доки все до останнього не буде завантажено на фури. Сміттєвози безперервно їздять збирати сміття у Залізничному районі. Сподіваюся, що в цьому району не буде проблем з переповненими баками.

Роботи з перезавантаження організували хлопці із компанії AVE. Вони і відповідають за чистоту ділянку. Розміри ділянки: 20 х 30 м. На ній також змонтована платформа для завантаження трактором. Побудова конструкції для перезавантаження та підготовка ділянки зокрема, за словами робітників, зайняла приблизно трьох годин”, — додав депутат Зінкевич.,

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.