Всесвітньо відомий челендж з прибирання #trashtag добрався до Львова: фото та відео

У Львові долучилися до всесвітнього флешмобу з прибирання #trashtag. Мета акції – прибрати територію від відходів, а згодом зробити фотопорівняння, як місце виглядало “до” і “після”. Такі фото потрібно розмістити у соцмережах і закликати до прибирання інших.

Парк, який прибирали у Львові, – розташований чи не в самому центрі міста. 29 березня, у суботу, було досить людно. Однак львів’яни та гості міста не лише гуляли, а й приєднувались до всесвітнього флешмобу #trashtag, пише 24 канал.

Біля парку зібралось приблизно півсотні охочих прибрати. Спершу всі одягли рукавички та розібрали сміттєві пакети. Все почалося з інструктажу, адже під час прибирання варто бути дуже обережними з розбитим склом і з такими небезпечними речами як, наприклад, шприці.

Прибрати парк прийшло приблизно півсотні охочих

Прибрати парк прийшло приблизно півсотні охочих

Організатор прибирання цього парку – американець Дерек Одін. Він фрілансер і останні два роки мешкає у Львові, викладаючи англійську.

Це дуже красиве місто. Але я помітив, коли сюди переїхав, що навколо дуже багато сміття. І ось це (парк – 24 канал) – прекрасне історичне місце, тут розкішний вид на Львів, але є дуже багато сміття. І це погано. Тож сьогодні ми допоможемо людям насолоджуватися парком, зробимо його чистішим,
– прокоментував акцію організатор прибирання Дерек Одін.

Організатор акції у Львові Дерек Одін

Організатор акції у Львові Дерек Одін

До Дерека приєдналися і його друзі-іноземці із Франції та США. Американець Зак прийшов з трьома дітьми. 

“Ми переїхали до України минулого літа. І ми почули, що відбудеться прибирання парку і прийшли сюди, бо живемо зовсім поруч”, – розповів американець Зак.

Зак і його діти також прийшли прибрати у парку

Зак і його діти також прийшли прибрати у парку

Задля прибирання на один день познімали підбори й учасниці конкурсу “Міс Львів”.

Я хочу чимось найменшим допомогти ставати кращими. Щоб люди, які приїжджають – навіть туристи – бачили та рівнялися на нас,
– наголосила учасниця конкурсу “Міс Львів-2019”  Юліана Брожко/

Юліана Брожко

Юліана Брожко

Такий екологічний челлендж #trashtag започаткували ще 2015 року в Америці. Але справжню популярність отримав аж чотири роки тому, коли користувач під іменем Байрон Роман запостив фото у фейсбук з еко-хештегом. Допис зібрав понад сто тисяч вподобань та триста тисяч поширень. Відтоді сотні людей з усіх частин світу публікують фото в мережі до і після прибирання. А ще – закликають інших до такого.

Таке фото з результатом своєї роботи зробили і у Львові. Окрім побутових відходів, траплялися й небезпечні речі: бульбулятори і купа шприців. Загалом – зібрали чималу купу мішків зі сміттям.

У Львові долучилися до всесвітнього флешмобу з прибирання #trashtag

У Львові долучилися до всесвітнього флешмобу з прибирання #trashtag

Всесвітньо відомий челендж з прибирання #trashtag добрався до Львова: фото та відео

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.