Понеділок, 25 вересня

Волонтери “Порошенка” розповіли для чого збирають підписи та повідомили свою версію скандалу у Львові

«Четверта студія» поспілкувалась із волонтером, яка збирала підписи за вступ України у НАТО та Європейський союз.

Днями Львів сколихнула інформація про те, що «агітатори Порошенка» вламуються у приватні оселі львів’ян і вимагають ставити підписи за вступ України у Європейський Союз та НАТО. 

«Четвертій студії» вдалось зустрітись із дівчиною Яриною, яка опинилась у центрі скандальної історії. Ба більше: за свою волонтерську роботу дівчина навіть отримала стусанів.

Нагадаємо, що львів’янин Роман Кравець, до оселі якого прийшла дівчина стверджує, що волонтерка “не представилась, не показала жодного посвідчення і навіть не мала бейджика”. Чоловік викликав поліцію. 

Волонтер та громадський діяч Ярина розповідає, що з друзями збирала підписи за вступ України у НАТО та Європейський Союз.

«Ми прагнемо кращої долі для нашої держави, прагнемо покращення рівня якості життя, ми прагнемо того, щоб наша держава була захищеною від зовнішнього агресора. Ми спілкувались з людьми виключно ввічливо, гарно та тактовно. Люди нормально сприймали відмову», – розповідає дівчина.

Дівчина наголошує, що ніколи не було жодних причин таких прецедентів, який трапився з нею.

«Я спілкувалась з людьми, які погоджувались залишити свій підпис, які ознайомлювались із шапкою бланку. Я дякувала їм за участь у акції та йшла далі до інших людей. Якщо людина була проти – також дякувала, вибачалась, що забрала їхній час. Проте з цим чоловіком вийшло абсолютно протилежна історія. Я підійшла до дверей – вийшла жіночка і сказала почекати декілька хвилин. Пізніше вийшов чоловік у домашньому одязі, що мене трохи здивувало. Він також попросив почекати кілька хвилин, додавши, що повернеться. Після того, як він вийшов знову, то взяв у руки шапку бланків, почав з усім ознайомлюватись. Через декілька хвилин він витягує телефон і починає фотографувати. Звісно, він не мав права цього робити, оскільки на бланках є особиста інформація людей: прізвища, імена, номер телефону, домашні адреси…», – розповідає Ярина.

Волонтер розповідає, що ціною власного здоров’я, своїх нервів та наскільки могла, настільки намагалась у кремезного чоловіка відібрати бланки.

«Дякувати Богу, мені це вдалось. Проте якось він зумів зафіксувати на камеру певний відривок бланку. Мені дуже шкода і соромно перед усіма людьми, чиє прізвище потрапило в кадр та облетіло Фейсбук», – ділиться емоція дівчина.

Воно також підозрює, що, мабуть, стала жертвою власних політичних переконань цього чоловіка, а також дивується з того, як добру справу можуть перекрутити на власний лад у соціальних мережах.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.