ВК «Динамо»: замість тренування – праця в навчальному-реабілітаційному центрі

toloka5Ватерполісти львівського «Динамо» за ініціативи головного тренера клубу Ігоря Зінкевича замість тренування провели фізичні роботи на території навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Гравці та тренерський штаб «Динамо» не цуралися «чорної» фізичної роботи, а відтак замість м’яча брали до рук лопати. Чемпіони України з водного поло майстрували альтанку, садили малину та модернізовували стежку і відпочинковий майданчик.

Усі роботи проводилися під керівництвом ландшафтного дизайнера з Німеччини Герхарда Шоєрмана. Німецький волонтер, який, до слова, полюбляє приїжджати до Львова не велосипеді і уже давно допомагає навчально-реабілітаційному центру, здійснив давню мрію працівників та вихованців «Джерела» щодо впровадження нового напрямку роботи з молоддю та дітьми. Відтепер вихованці Центру матимуть змогу вчитися вирощувати городину та овочі. Німецький волонтер розробив унікальний проект, який передбачає, що рослини вирощуватимуть у спеціальних горщиках, котрі стоятимуть на підвищеннях. Завдяки такому пристосуванню, за рослинами матимуть змогу доглядати і діти на візках.

«Такі події не тільки можливість поспілкуватись з людьми з особливими можливостями, а й нагода їм чимось допомогти, – каже Віталій Свіщов, гравець ватерпольного клубу «Динамо» (Львів). – До червня постараємося приїхати знову до «Джерела» попрацювати «фізично» і тоді уже запросимо молодь з навчально-реабілітаційного центру на наші матчі плей-офф чемпіонату України, які відбудутсья у червні».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.