Відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з бодібілдингу та фітнесу (фоторепортаж)

Нещодавно на сцені Львівського міського Палацу культури імені Гната Хоткевича успішно завершився відкритий чемпіонат Львівської області з бодібілдингу та фітнесу.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 70 атлетів із різних регіонів України, яких на урочистій церемонії вітали заступник начальника управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, президент Федерації бодібілдингу України Ігор Делієв; віце-президент Федерації бодібілдингу України, представник з Донеччини Віктор Поліщук; президент федерації бодібілдингу та фітнесу IFBB Володимир Богданов та ін.

• менс фізік: до 178 см, понад 178 см.

Варто відзначити, що участь у змаганнях в якості тренера взяв абсолютний чемпіон Європи з бодібілдингу Олег Кривий, якому урочисто було вручено посвідчення майстра спорту України міжнародного класу. Цю почесну місію у Львові здійснив президент Федерації бодібілдингу України Ігор Делієв.

Традиційно найбільша конкуренція була у дівчат в категорії «Бікіні» та у чоловіків у категорії «Менс фізік».

У категорії «Фітнес–бікіні» (до 163 см) перше та друге місця посіли львів’янки Олена Оганова та Олена Богданова, на третьому місці спортсменка із Києва Анжеліка Лагода.

У категорії «Фітнес–бікіні» (до +166 см) чемпіонкою стала Людмила Гетьманенко («Спортлайф», Львів), на другому місці – Романна Бондарук (Волинська область), на третьому місці – Уляна Козенкова («Спортлайф», Львів). Абсолютною чемпіонкою у фітнес-бікіні суддями була визнана львів’янка Олена Оганова.

У категорії «Менс фізік» (до 178 см) чемпіонство здобув представник Луцька Антон Папежук, в тій же категорії (+ 178 см) чемпіонський титул підтвердив львів’янин Євген Лящовський.

Абсолютним чемпіоном в категорії «Бодібілдинг» став Віталій Михалик («Колізей», Тернопіль).

Нагадаємо, що у Львові атлети змагалися не лише для того аби виборювати медалі, а й за право представляти свій регіон на чемпіонаті України, який незабаром відбудеться у Дніпропетровську.