Понеділок, 26 лютого

Від початку року на Львівщині зафіксовано аж 22 смертельні випадки під час виробництва

травмаЗа тиждень на Львівщині трапилося 10 нещасних випадків на виробництві. Чотири із них розгляне спеціальна комісія. Два були смертельними.

Розслідування проводять за такими нещасними випадками:

17 квітня стався нещасний випадок з мулярем ФОП «Біраковський Б.Є.». У приміщенні ремонтної майстерні працівник виконував малярні роботи і, не втримавшись на риштуванні, впав з висоти трьох метрів. З травмами голови і спини потерпілий перебуває в лікарні м. Львова.

18 квітня стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з підсобним робітником ТзОВ «Молочні ріки». Робітника було виявлено без ознак життя в приміщенні корівника. Імовірна причина смерті – природна.

21 квітня стався нещасний випадок з електромонтером ВП «Самбірська дистанція електропостачання» ДТГО «Львівська залізниця». Електромонтер під час проведення робіт з поточного ремонту ШВ КВІ-2 на тяговій підстанції потрапив під напругу 3,3 кВ. Машиною швидкої допомоги потерпілого доправлено в Турківську райлікарню з опіками тіла.

23 квітня стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з лікарем-інфекціоністом Комунальної 2-ї міської поліклініки м. Львова. Потерпілого знайшли в кабінеті, де він лежав на кушетці непритомний. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть. Імовірна причина смерті – гостра серцево-легенева недостатність.

Загалом, в середньому до обласного управління Держ гір пром нагляду потягом семи днів надходить до п’яти повідомлень про травми на виробництві. А від початку року  на Львівщині зафіксовано шість випадків травматизму під час роботи та двадцять дві природні смерті.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.