«Victoria Gardens»: перші фото зсередини

Як готується до відкриття найбільший торгово-розважальний центр Львова

У суботу, 29 жовтня, у Львові відкриється найбільший торгово-розважальний центр «Victoria Gardens» площею 102 тис. м2, будівництво якого тривало 9 років. Відкриття центру переносили уже п’ять разів – останнього разу із 21 на 29 жовтня.

Напередодні такого очікуваного відкриття журналісти ZAXID.NET оглянули ТРЦ «Victoria Gardens», щоб з’ясувати як це все виглядає зсередини і чого очікувати першим відвідувачам уже цієї суботи.

«По газонах не ходити»

Новий ТРЦ «Victoria Gardens» розташований на перехресті вул. Кульпарківської та Наукової. Напередодні відкриття, задля комфорту львів’ян, рішенням виконкому Львівської міськради, кінцеві зупинки одразу трьох маршруток перенесли з вул. Симоненка до нового торгового центру.

Деякі потенційні покупці добиратимуться до ТРЦ пішки, ймовірно, йдучи вул. Науковою. Однак, тут пішоходів чекає несподіванка. Перейшовши дорогу по пішохідному переході, людина опиняється на газоні, оскільки тротуару тут немає. Щоб дійти до ТРЦ, треба пройти по газону до заправки, а уже від неї до входу в торговий центр.

Пішохідний перехід з вул. Наукової, фото Skyscrapercity

Пішохідний перехід з вул. Наукової, фото Skyscrapercity

На фасаді ТРЦ встановлюють перші рекламні вивіски, перед входом припарковано кілька десятків машин. Щоб відкрити центр вчасно, робота кипить тут навіть на вихідних.

На фасаді ТРЦ почали встановлювати перші вивіски

На фасаді ТРЦ почали встановлювати перші вивіски

З магазинів долинає шум, працівники прокладають комунікації, фарбують стіни, встановлюють меблі. Однак розкладати товар ще не поспішають. За словами представниці ТРЦ «Victoria Gardens» Ольги Гренюх, цим займатимуться в останні два дні перед відкриттям, щоб товар не забруднився через ремонтні роботи та пил.

«New Yorker», «Multiplex» та інші

На першому поверсі ТРЦ, одразу перед входом, розташовані два фонтани, однак на відкритті ТРЦ працюватиме лише один, на місці іншого буде сцена. Більшість магазинів на цьому поверсі уже встановили рекламні вивіски, які наразі ще покриті захисною плівкою.

Зокрема, тут розташований «Lenovo», поруч із яким «Blackwood Coffee», «Levis» та ювелірний магазин «Сова». Праворуч від входу знаходиться крамниця одягу «Gloria Jeans» та гіпермаркет «Сільпо».

На першому поверсі розташовані два фонтани

На першому поверсі розташовані два фонтани

На другому поверсі все частіше впадають у око вільні приміщення, які закриті банерами з логотипом ТРЦ «Victoria Gardens», а третій поверх наразі повністю закритий для відвідувачів – площу розміром 2400 м2 займає харківський спорт-клуб «King», відкриття якого заплановане на лютий наступного року.

Вільні приміщення, які закриті банерами

Вільні приміщення, які закриті банерами

Третій поверх повністю займатиме харківський спорт-клуб «King»

Третій поверх повністю займатиме харківський спорт-клуб «King»

29 жовтня, у день відкриття ТРЦ, не працюватиме також кінотеатр «Multiplex», який планують відкрити у грудні. Перший на Західній Україні магазин «New Yorker», а також «Cropp», «Reserved», «House», «Sinsay» відкриються лише весною 2017.

Загалом, за словами Віталіни Захожої, директорки відділу оренди «Victoria Gardens», до відкриття у торговому центрі будуть готові 104 з 155 магазинів. Зокрема, гіпермаркет «Сільпо» площею 7500 м2, боулінг на 16 доріжок та дитяча зона від одеської мережі розважальних комплексів «Папашон», а також супермаркет техніки «Фокстрот».

1407438_1444537

У магазинах закінчують ремонтні роботи, щоб встигнути до відкриття

У магазинах закінчують ремонтні роботи, щоб встигнути до відкриття

Під час відкриття ТРЦ працюватимуть, зокрема, магазини «Samsung»,«Lenovo», «LC Waikiki», «Gloria Jeans», а також низка мережевих ювелірних крамниць.

Працівники ТРЦ налагоджують роботу ескалаторів

Працівники ТРЦ налагоджують роботу ескалаторів

1407438_1444582

У Львові вперше будуть відкриті магазини одягу «Isabel Garcia» та «Chilia», а також магазин білизни луцького виробника «Жасмін». Також вперше представлений дитячий магазин «Міккі», «Будинок іграшок» та магазин дитячого одягу «Argosha».

У деяких магазинах уже починають розставляти товар

У деяких магазинах уже починають розставляти товар

1407438_1444583

Поїсти відвідувачі зможуть у «Blackwood Coffee & Burger»,  «Big Berry Coffee», «Express buffet», ресторані «Celentano», «Вареники тут», «Япона Хата», «Хінкальні», «Львівській майстерні шоколаду», ресторані «Open», а також у ресторані кавказької кухні «Мангал».

Під час відкриття працюватиме лише один фонтан

Під час відкриття працюватиме лише один фонтан

Під час відкриття ТРЦ на першому поверсі працюватиме один фонтан, на місці іншого встановлять сцену. До слова, 29 жовтня для гостей співатиме Джамала, яка перемогла на цьогорічному Євробаченні, а 30 жовтня Дзідзьо.

У ТРЦ запевняють, що до відкриття готові 104 магазини

У ТРЦ запевняють, що до відкриття готові 104 магазини

***

Будівництво торгово-розважального центру «Victoria Gardens»  на перехресті вул. Кульпарськівської та Наукової розпочали ще у 2007 році, тоді центр називався «Леополіс» і належав «Торговій компанії Інтермаркет» львівського бізнесмена Романа Шлапака, засновника бренду «Арсен». Прогнозована вартість будівництва ТРЦ на той момент 526,4 млн грн.

У 2008 році через кризу будівництво зупинили, а Роман Шлапак врешті збанкрутував і втратив торгові мережі «Арсен» і «Інтермаркет». Відновили будівництво ТРЦ на розі Наукової і Кульпарківської лише через п’ять років – у 2013. Найцікавіше, що новим власником став громадянин Туреччини Сулейман Хазінедароглу Юміт, компанія якого починала будувати «Леополіс» у 2007 в якості підрядника. Турок перейменував «Леополіс» на «Victoria Gardens» і довів за три роки будівництво до завершення.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.