Везіть лелек на Кубанську, а не несіть додому – зоологи львів’янам

Львів’ян закликають не нести додому лелек, а привозити їх в Еколого-натуралістичний центр. Адже неправильний догляд за птахом може завдати йому ще більше шкоди.

Львів’ян закликають допомагати лелекам, які повернулися до міста та через сильні сніги не можуть самостійно роздобути їжу. 

Мешканців просять бути уважними до цих птахів, підгодовувати їх, а у разі пошкоджень – привезти лелеку у Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр (вул. Кубанська, 12), де про нього подбають. Правила поведінки з лелеками у такі погодні умови розповів Ігор Антахович.

«У Львові наразі лелек ми не бачили, вони не долітають до міста. Але на околицях, зокрема, в Малехові, птахи вже є. Зараз дуже важливо людям подбати про лелек, оскільки погодні умови є несприятливі для їх самостійного пошуку їжі. Однак, наголошую, що підходити до цих птахів дуже близько не можна, оскільки вони дикі і можуть вдарити людину.

Якщо лелека не пошкоджений, то немає потреби його забирати до себе чи в якесь приміщення. Варто просто поблизу очистити ділянку від снігу, насипати туди соломи, на що вже й класти птахам їжу. Лелек добре підгодовувати відходами риби, нежирного м’яса, картоплею з крупами. Це потрібно робити двічі на добу: можна ввечері та на світанку.

Якщо ж тварина пошкоджена, має якісь травми, не може самостійно рухатися, то її потрібно привезти до нас – у міський еколого-натуралістичний центр, і ми подбаємо про неї», – зазначив директор Львівського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.