Ватерполісти львівського «Динамо» зіграють на міжнародному турнірі у Литві

Ватерполісти львівського «Динамо» завершують підготовку до міжнародного турніру у Литві. З 14 по 16 жовтня «динамівці» візьмуть участь у міжнародних змаганнях, присвячених 85-річчю федерації водного поло Литви. В Алітусі (Литва) за головний Кубок змагань, окрім львівського «Динамо», позмагаються національні збірні Польщі, Білорусі, Молдови, Литви, а також збірна Київщини.

Під керівництвом Олексія Шведова, який нещодавно завершив ігрову кар’єру, готуються усі гравці команди, в тому числі і потенційний новачок команди Денис Гусаков, останнім клубом якого була одеська ОНМА. На жаль, через травму не зможе допомогти «Динамо» Дмитра Алєксєєв. За словами тренерів команди, Дмитро повернеться у загальну групу лише через місяць.

До престижного міжнародного турніру «динамівці» уже звично для себе готуються у маленькому басейні «Динамо». Гравці команди в один голос кажуть, що перехід з «малої» води на «велику» не пройде безболісно. На думку лідерів команди Олександра Дядюри та Юрія Маметьєва, потрібно зіграти мінімум один-два матчі для того, щоб «відчути» «велику» воду і повністю адаптуватися у великому басейні.

Турнір у Литві триватиме до неділі, 16 жовтня. Президент «Динамо» Олександр Свіщов поставив завдання перед командою повернутися до Львова з головним кубком. Чудово таке завдання розуміють і гравці львівського «Динамо». Особливо після того, коли не змогли перемогти на домашньому турнірі «Кубку Львівщини-2016». Міжнародний турнір у Литві стане одним з етапів підготовки львівського «Динамо» до Кубка України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.