В Трускавці невідомий викрав туї на пішохідній зоні вулиці Шевченка

Сьогодні вночі невідомий викрав 5 декоративних туй на клумбі пішохідної зони вулиці Шевченка у Трускавці. Камера відеоспостереження зафіксувала як це було. Заяву про викрадення туй заступник міського голови Ігор Паньків направив правоохоронним органам. Матеріальна шкода, яку злодій заподіяв громаді міста оцінюється в 530 гривень. Моральна шкода виміру немає – туї були висаджені на кошти доброчинців.

Всього на пішохідній зоні вулиці Шевченка, загальна протяжність якої складає близько 400 метрів і яку влада планує офіційно відкрити на День Незалежності, вже висаджено коштом підприємців та міських чиновників тисяча чорнобривців та 110 декоративних туй. Всього планується до дня відкриття вулиці висадити 200 туй на честь 200-ліття від дня народження Кобзаря.

Те, що злодій буде викритий, у міській раді сумніву не мають. За допомогою камер відеоспостереження, а їх у Трускавці відповідно до міської програми безпеки громадян вже встановлено 26, правоохоронцям вдалося розкрити не один злочин. Були, до речі, затримані й крадії вазонів біля міської ради. Ними виявилися «гастролери» з сусіднього містечка. Надіємось, що і цього разу на «шанувальника» туй за чужий рахунок, суд чекатиме не довго. В цьому можуть посприяти й наші громадяни, які пізнають злодюжку на цьому відео.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.