п`ятниця, 22 вересня

В неділю подорожував до Польщі. Катастрофа! Національна біда! Яка кількість людей залишає Україну?!

Вчора користувач соціальних мереж, український підприємець та політик Костянтин Єфименко у своєму Facebook написав обурливий допис про те, що молодь лишає Україну, бо не бачить перспектив, і це країни справжня національна біда.

В неділю подорожував до Польщі. Катастрофа! Національна біда! Яка кількість людей залишає Україну?!?!?! Потяг Київ-Перемишль — заселеність 100%, потяг Одеса- Перемишль, потяги з інших міст. Автомобільні переходи — сотні машини. По трасі — з десяток українських автобусів!

Неділя, родинний день, час коли можна провести час в колі друзів — тисячі українців лишають країну. Митний контроль відбувається за 30 секунд. Жодної валізи ніхто не відчинив. В моєму вагоні люди зі всієї України — Київ, Херсон, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів….Хто вчитися, хто працювати. Найближчі мої сусіди вчаться та працюють в Польщі. Мчать з України свідомо. З домом пов’язують лише батьки, яких бачить раз на пів-року.

Катастрофа!
На нашому заводі в Чехії працює 135 чоловік, 9 людей в цеху — українці! Їх поважає весь завод, серед керівників дільниць за них боротьба. Виховані, професійні, працьовиті. Отримують не набагато більше! Живуть в скромних умовах. Основна мотивація — дати нормальне майбутнє для своїх дітей.

В Чехії офіційно працює 420 тисяч українців. Кожного дня до тих хто облаштувався приїздять їх рідні, друзі, знайомі. Чехи будують гуртожитки прямо на територіях заводів…Жах!

P.s. Можливо справа не в перейменуванні вулиць?!? Можливо справа не в лозунгах?!? Можливо справа не в хіп-хоп висловлюваннях (завтра все буде, все закінчимо, всих переможемо)?!?

Молодь лишає країну бо не бачить перспектив (розмовляв з десятком людей в вагоні, всі як один — не бачать перспектив в своїй країні).

Потрібно дати можливість робити бізнес! Не обшукувати Трібо раз на рік, а дати працювати! Дати молоді стартовий капітал, дешеві кредити, підтримку…

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.