В наступну п’ятницю у Львові зіграють збірні з футболу України та Словаччини

169
Фото: ТСН

Національна збірна команда України з футболу повертається до Львова. Після 2-х років дискваліфікації головна команда нарешті зіграє свій перший матч на «Арені Львів». Суперником синьо-жовтих стане добре знайома українському вболівальнику збірна команда Словаччини. Матч Україна – Словаччина відбудеться у п’ятницю, 10 листопада. Початок матчу о 20.00 год.

Фото: ТСН

Зважаючи на відпрацьований досвід продажу квитків на матчі національної збірної, квитки на матч Україна – Словаччина будуть іменними.

Придбати квитки на матч Україна – Словаччина on-line можна на сайті esport.in.ua (https://lviv.esport.in.ua/uk/event-ukraina-slovaccina-43118-46535.html). А з кінця цього тижня – в касах «Арени Львів».

ПРОЦЕДУРА ПРИДБАННЯ КВИТКІВ

ON-LINE НА САЙТІ E-SPORT.IN.UA

Одна особа може придбати не більше 4-х квитків.

Для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, ІПН (за винятком неповнолітніх), номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки.

У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16 років, вказуються дані свідоцтва про народження.

Протягом доби система опрацьовуватиме запит, проводячи верифікацію даних покупця.

Через 24 години після замовлення на електронну адресу замовника надійде лінк для оплати замовлення.

Після здійснення процедури оплати – на електронну адресу замовника надійдуть всі іменні електронні квитки для кожної особи окремо.

В КАСАХ СТАДІОНУ «АРЕНИ ЛЬВІВ»

Придбати квитки можна за будь-яким документом, що посвідчує особу. При собі потрібно мати оригінал власного документу та ксерокопію документів решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки.

Нагадуємо, що продавати та передавати вболівальникам квитки будь-яким іншим чином заборонено.

Квитки обміну та поверненню не підлягають.

Для входу на стадіон при собі потрібно мати будь-який документ, що посвідчує особу.

При пошкодженні квитків чи виникненні інших проблем з доступом на стадіон просять звертатися до сервіс-центрів, що розташовані на території стадіону.

Матч Україна – Словаччина розпочнеться о 20.00 год. Вхід на стадіон буде відкрито з 18.00 год..

3 18.30 год. в чаші «Арени Львів» розпочнеться концерт. Адже, повернення національної збірної України до Львова – справжній подарунок як для команди, так і для її вболівальників.