В День родини, близькі працівників ДСО Львівщини відвідали Управління

08.07.2015_День родини_ЛьвівУкраїнський День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року – 8 липня. Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пішов вираз: сім’я – осередок суспільства . Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних і державних цінностей.

Для дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб.

З нагоди святкування Дня родини, в Управлінні  Державної служби охорони при ГУМВС України у Львівській області провели «День відкритих дверей» для родичів працівників Управління.

Члени сімей змогли відвідати Управління та подивитись робочі місця своїх рідних, Капличку, спортивний зал та Музей УДСО.

Щиро вітаємо усі родини з цим святом, миру та спокою у Ваші домівки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.