В АТП-1 розповіли про критичну кількість «зайців» на маршруті в Рясне

Щонайменше кожен п’ятий пасажир маршруту 6А не платить за проїзд. Загалом 60% людей від загальної кількості не платять.

Про це розповів у коментарі журналістам директор АТП-1 Орест Хамула.

Після того, як ввели правило входу в автобус лише через передні двері, кількість тих, хто їде задарма, вдалося зменшити на 17%.

Попри це вже з четверга комунальне автотранспортне підприємства пускає в мікрорайон Рясне експериментальний маршрут. Додатковій гілці наразі не присвоїли номеру, а тільки перелік вулиць, якими курсуватимуть автобуси. Вже від завтра з Рясне-2 до площі Кропивницького через вулицю Сяйво та Городоцьку курсуватиме 5 великогабаритних автобусів. Це дозволить мешканцям Рясного доїхати до Приміського вокзалу.

«Експериментальний маршрут від Рясне-2 до Приміського вокзалу, який буде замінювати 49. Але він піде через Левандівку для того, щоб він не дублював 6А», ‒ розповів заступник директора департаменту житлового господарства Андрій Білий.

На маршруті працюватимуть п’ять 12-метрових автобусів МАЗ та «Електрон». Попередній графік руху з 7 ранку до 20:30. Між автобусами інтервал складе близько 20 хвилин. Експеримент триватиме три місяці. Після вивчення пасажиропотоку і рентабельності в АТП-1 вже вирішать, чи залишати маршрут на постійній основі.

«Я думаю, що цей маршрут розвантажить Рясне. Тому що на кінцевих зупинках на наш 6А не можуть всі зайти і підсадки не відбувається. Але в мене велике прохання до мешканців Рясного: ми проводили експеримент і 60% в наших автобусах не платять», ‒ розповів у коментарі журналістам директор АТП-1 Орест Хамула.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.