Усі медзаклади Львова зареєструвались у системі e-Health

У МОЗ анонсують старт підписання декларацій з лікарями у Львові, однак напередодні процес перенесли до залагодження юридичних нюансів.

Усі медичні заклади Львова приєдналися до системи «Електронне здоров’я». Про це на своїй сторінці у Twitter повідомила в. о. керівниці Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун, пише Твоє місто.

«Щойно завершила розмову з начальником управління охорони здоров‘я міста Львів Володимиром Зубом: заклади міста зареєструвалися в системі e-Health, лікарі готові і від сьогодні починають підписувати декларації з пацієнтами», — написала Супрун.

Кампанія з підписання декларацій із лікарями стартувала в Україні з 2 квітня. Однак у Львові перенесли підписання декларацій через відсутність документів, що регламентують роботу e-Health.

За словами Володимира Зуба, процес іде повільно, бо йдеться про надійне збереження персональних даних мешканців Львова, а на сьогодні немає жодного юридичного документу, який би дав головному лікарю гарантію, що всі дані, зібрані від пацієнтів, будуть надійно захищені.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.