Укрзалізниця запустить прямий потяг зі Львова до Любліна

299
швидкісний електропоїзд електропотяг ЕКр1 «Тарпан» потяг укрзалізниця

Пряме залізничне сполучення між Львовом та Любліном планують запустити у червні 2019 року.

Про це під час зустрічі з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном повідомив його польський колега Анджей Адамчик, пише ЦТС.

За його словами, для реалізації цього проекту розглядають три можливі варіанти сполучення: з пересадкою пасажирів із вагонів українського потяга у польський; використання вагонів із автоматичною зміною ширини колії; будівництво нових колійних шляхів.

<

«На нашу думку, перший варіант найбільш прийнятний. Думаю, що цей потяг може бути в розкладі вже з червня 2019 року, або найпізніше – взимку», – зазначив міністр інфраструктури Польщі.

Натомість Володимир Омелян додав, що наступного року також планують запуститизалізничне сполучення між Перемишлем та Нижанковичами через Мальховіце.

Нагадаємо, 22 червня міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян і Анджей Адамчик домовилися створити робочу групу з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів. У липні Володимир Омелян заявив, що наступного року також можуть розпочати будівництво залізничної колії з європейською шириною колії 1435 мм від кордону з Польщею до Львова.