Українську академію друкарства пропонують об’єднати з ЛНУ імені Івана Франка

Міністерство освіти і науки України звернулося до Кабміну з ініціативою об’єднати Українську академію друкарства з Львівським національним університетом імені Івана Франка. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив проектор з науково-педагогічної роботи Української академії друкарства Ярослав Угрин.

«Це питання ще розглядається. Ми дізналися про це з соцмереж… Зараз підключаємо всі важелі, щоби цього (об’єднання,  ред.) не сталося. Студенти та колектив протестує, ми пишемо звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, очільника МОН Сергія Шкарлета. Робити такі серйозні кроки без попереднього поінформування, обговорення чи погодження з колективом, отак непрозоро не можна», – каже він.

У соцмережах також шириться флешмоб у знак протесту проти об’єднання вишів, які ініціювали студенти УАД #гетьрукивідуад. Вони стурбовані, що їх позбавлять державної форми навчання, анулюють дипломи, а в період війни 200 викладачів залишаться без роботи. 

Нагадаємо, рішенням Кабміну від 29 грудня 2021 року Львівський університет банківської справи приєднали до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для довідки

Українська академія друкарства – єдиний в Україні автономний заклад вищої освіти, який готує фахівців з медійних технологій та поліграфії. За свою 85-річну історію вона випустила десятки тисяч спеціалістів, які формують інформаційний простір держави, працюючи у видавництвах, друкарнях, засобах масової інформації, поліграфічних підприємствах, книгарнях, рекламних організаціях, машинобудівних підприємствах, науково-дослідних установах.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.