Вівторок, 12 грудня

Україна готується відкрити ще чотири пункти пропуску на кордоні з Польщею

Україна проводить переговори щодо відкриття чотирьох нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею, повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач в інтерв’ю агенції «Інтерфакс-Україна».

За його словами, йдеться про відкриття пунктів пропуску «Адамчуки-Збереже» на Волині, ПП «Млинище – Сліпче» також на Волині, «Варяж-Усьмеж» на Львівщині й «Белз-Будинін» також у Львівській області.

Крім того, очікується відкриття пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховіце», який працює на тимчасовій інфраструктурі виключно для порожніх вантажних транспортних засобів. «Цей пункт пропуску має бути спільним на польській стороні. Нам обіцяли завершити роботи до кінця поточного року. Офіційне відкриття і запуск для транспорту з вантажами на цьому ПП планувалося з другого кварталу», – сказав заступник міністра.

Крім того, за його словами, Україна порушує з Румунією питання дозволу на проїзд вантажного транспорту через «Красноїльськ – Вікову де Сус», де зараз можуть проїжджати лише порожні вантажні автомобілі.

Нагадаємо, у серпні прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомляв, що на кордоні України та ЄС відкриють ще дев’ять пунктів пропуску, а 13 пунктів пропуску – модернізують.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.