п`ятниця, 31 березня

У юридичному департаменті міста розповіли про ситуацію із ділянкою, передбаченою для будівництва дороги, що мала б з’єднувати Сихів з вул. Стрийською у Львові

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла про перебіг справи щодо повернення Солонківській громаді земельної ділянки, площею близько 2 га, на якій, відповідно до Генплану міста Львова, має будуватись дорога вул. Вернадського. Раніше цю ділянку ГУ Держгеокадастру необґрунтовано передало у приватну власність.
Джерело: ЛМР.

«Чому Львівська міська рада судиться за земельну ділянку, яка розташована за межами Львівської міської територіальної громади? У Генеральному плані с. Зубра, який затверджений рішенням у 2008 р. із змінами 2013 року, передбачено будівництво транспортної розв’язки, що розташовується в кінці проспекту Червоної Калини у Львові та межує із землями Зубрянської сільської ради поза межами населеного пункту. Ця розв’язка мала б з’єднувати житловий район Сихів з вул. Стрийською у Львові, і проходити через с. Зубра по території, що належала Зубрянській сільській раді (зараз Солонківській міській громаді).

Генеральним планом міста Львова, який затверджений у 2010 році, також передбачене будівництво тієї самої дороги, якою планується з’єднати житловий мікрорайон Сихів від проспекту Червоної Калини до вул. Стрийської.

Посадова особа Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області наказом передала безоплатно у власність земельну ділянку площею 1,8889 га, яка розташована на території транспортної розв’язки, будівництво якої передбачено Генеральними планами і Львова, і Зубри. Потім цю ділянку було перепродано.

Посадовій особі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області оголошено підозру, Львівська міська рада виступає як потерпіла сторона в кримінальному провадженні, також заявили окремий позов. На ділянку накладено арешт», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, раніше департамент містобудування ЛМР звертався до усіх уповноважених органів із заявою відреагувати на необґрунтовані дії ГУ Держгеокадастру у Львівській області, зокрема у справі щодо передання у приватну власність важливої земельної ділянки, на якій, відповідно до Генплану міста, має будуватись дорога вул. Вернадського.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: