Понеділок, 25 вересня

У центрі Львова облаштували квітковий годинник

У Львові розпочали весняну висадку рослин. Сьогодні в Галицькому районі Львова провели роботи з облаштування квіткового годинника на пл. Митній.

“Вже висаджені квіти на пл. Юра, біля пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому, В планах також висадка квітів на клумбах на пл. Кафедральній, пл. Ринок, пр. Шевченка та пр. Свободи, біля пам’ятників Михайлу Грушевському, Степану Бандері та Адаму Міцкевичу, на території біля цирк”, – повідомляють в мерії Львова.

На проведення робіт з облаштування квіткових клумб і квіткових композицій тільки в Галицькому районі передбачено 1,9 млн грн.

У центрі Львова облаштували квітковий годинник

Раніше в Ботанічному саду Львівського університету розцвіли магнолії. Квіти білого і ніжно-рожевого відтінків не тільки тішать око, але і змушують дихати на повні груди – аромат магнолій давно використовують в парфумерії і лікувальних цілях.

Також ми писали, що в оранжереях Ботанічного саду ЛНУ розпустилися квітинебачених форм і фарб, які дуже нагадують яскравих тропічних птахів і метеликів.

Крім цього, повідомлялося, що у Львові екологічна інспекція оголосила полювання на торговців червонокнижними рослинами. За продаж пролісків або інших рідкісних квітів їх штрафують на кілька тисяч гривень. Крім того – штраф можуть виписати і покупцям.

У центрі Львова облаштували квітковий годинник

Також повідомлялося, що оновлений квітковий годинник відкрили в столиці. На циферблаті висадили двадцять тисяч квітів. Роботи тривали тиждень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.