У Театрі Заньковецької у Львові відкриють сцену на стриху

У Національному театрі імені Марії Заньковецької облаштовують нову сцену-стрих та вже готують нову виставу до відкриття цієї сцени 21 жовтня. Також підготували прем’єру на камерній сцені.

Джерело: Суспільне.

У приміщенні під дахом театру імені Марії Заньковецької облаштовують нову сцену. За словами креативної директорки Аліни Рашко, у цьому приміщенні була раніше репетиційна та балетна зала, а тепер це буде альтернативний майданчик для виступів у театрі.

“Це буде такий мобільний сучасний простір, у якому будуть втілюватися різні задуми режисерів. Немає якогось конкретного бачення, що ми прикрутимо стільці тільки у певному місці, стільці будуть переміщатися. Можливо хтось буде робити вистави в перспективі, де взагалі не буде стільців. Це будуть якісь пластичні постановки, можливо це будуть якісь перфоменси”, — розповідає креативна директорка театру Аліна Рашко.

У Театрі Марії Заньковецької у Львові відкриють сцену на стриху
У Театрі Марії Заньковецької у Львові відкриють сцену на стриху. Фото: Суспільне Львів

Відкриття цієї сцени відбудеться 21 жовтня виставою “Доця” режисера Ігоря Білиця. А 3 жовтня відбудеться прем’єра на камерній сцені. Виставу “Життя прекрасне” поставив В’ячеслав Жуков. Режисер каже, що це комедія з нотками іронії.

“Це чотири новели прекрасного американського драматурга Фредеріка Строппеля і нам надзвичайно сподобався цей матеріал. Надзвичайно подобаються ті теми, які в цьому матеріалі ми намагаємось підняти і тому ми щиро хочемо поділитися цим всім з глядачем”, — каже режисер-постановник В’ячеслав Жуков.

У Театрі Марії Заньковецької у Львові відкриють сцену на стриху
Камерна сцена у Театрі імені Марії Заньковецької. Фото: Суспільне Львів

У постановці мова йде про історії людей віком 75 років і більше.

“Всі наші історії, це 4 окремі історії. Вони між собою не пов’язані, вони пов’язані однією думкою, його треба проживати повноцінно, треба любити життя, любити людей в житті і бути в гармонії з тим, що довкола нас”, — каже актриса Олександра Борковська.

Це друга прем’єра театру, менш ніж за два тижні. Нещодавно у Національному театрі імені Марії Заньковецької відбулася перша прем’єру сезону – вистава “Земля” за повістю Ольги Кобилянської. Окрім цього, всі прем’єри і театральні залаштунки можна знайти на акаунті Театру у соціальній мережі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.