У школі під Львовом двоє братів залякують вчителів, б’ють однокласників та нападають на журналістів, – ВІДЕО

2514
У школі під Львовом двоє братів залякують вчителів, б'ють однокласників та нападають на журналістів, - ВІДЕО

У селі Зимна вода на Львівщині педагоги скликають комісію, щоб вирішити, як знайти управу на учнів – братів із багатодітної сім’ї, котрі тримають у страху всю школу.

Журналісти на власному досвіді пересвідчилися, як непросто мати справу з цими дітьми, йдеться в сюжеті ТСН.

“Заберіть камеру, бо я в натурі її зараз викину”, – б’є по техніці 7-класник Тимофій. Так він реагує на появу журналістів у школі. Школяр намагається вирвати з рук дорослих відеокамеру та мобільний телефон, аж поки у конфлікт не втручається директор. “Я дістану зараз інфаркт з того всього”, – зізнається педагог, і одразу ж отримує дошкульку репліку на свою адресу від дитини.

Зиновія Пацула розповідає, що порозумітися з Тимофієм у школі не можуть давно, а в останні місяці його поведінка просто нестерпна – нещодавно він так ударив одного учня, що той не міг дихати.

“Хлопець заступився за дівчинку з того класу. Він вдарив дитину в сонячне сплетіння. Це було під час уроку музичного мистецтва, у дитини зупинилося на декілька секунд дихання, він не міг вдихнути”, – каже директор школи у селі Зимна вода.

Коли ж приїхали копи, за молодшого брата вступився старший, 11-класник, який сипав погрозами на очах у  поліції.

“На даного учня складено адміністративний протокол за статтею 173 – це дрібне хуліганство. А на батька складено протокол за статтею 184 – неналежне виконання батьківських обов’язків”, – розповів начальник сектору превенції Пустомитівського відділу поліції Олег Житняк.

Учні бояться розповідати про ситуацію, їх батьки теж погоджуються говорити лише телефоном, аби дебошир не здогадався, чиї вони родичі і не помстився дітям. Вони розповідають про систематичні побиття своїх дітей, чатування на них під школою, залякування, приниження.

“Така дитина може зробити будь-що. Узяв пенал на уроці, вийшов у коридор, переламав всі ручки, захотів – віддав, захотів – ні. Це загроза для суспільства”, – каже одна з матерів. 7-класник піднімає руку навіть на вчителів. “Коли він себе дуже погано поводив, вирішила зняти відео, показати батькам, як він веде себе на уроках. А він злапав мене за руку, забрав телефон, викрутив руку”, – розповіла вчителька Любов Савченкова. “Страшна неповага до старших, до вчителів, до дівчаток. Може по обличчю вдарити. До вчителів звернення на ти”, – каже педагог Ірина Ворощак. 

Стежте за нами!