п`ятниця, 14 червня

У Раді хочуть змінити терміни оновлення даних для військовозобов’язаних

У Верховній Раді буде зареєстрований законопроект за яким пропонується збільшити термін оновлення даних військовозобовʼязаних до 150 днів.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Народний депутат Володимир Арʼєв заявив, що зараз система ТЦК виявилась не готовою прийняти ту кількість громадян, які пішли оновлювати дані.

«Оскільки, після оновлення даних в застосунку «Резерв+» і інформації про розшук, все одно потрібно йти до ТЦК. Це свідчить про те, що застосунок розроблявся дуже швидко й стислі терміни», – розповів він в ефірі Еспресо.

Зазначимо, усі чоловіки віком 18-60 років до 16 липня включно повинні оновити свої облікові дані. Зокрема, це можна зробити онлайн через застосунок «Резерв+», який доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market. 

Також оновити дані можна офлайн у ТЦК або Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП). Зокрема, якщо це робити через ТЦК, то, окрім витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

Нагадаємо, в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію №10449. Разом з цим, багато аспектів процесу призову, зокрема, видачі повісток, оновлення військово-облікових даних тощо, регулюватимуть за допомогою підзаконних нормативно-правових актів, які приводитимуть у відповідність до нового законодавства.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.