Вівторок, 12 грудня

У пункті пропуску на Львівщині виявили контрабанду електронних сигарет на 2,5 млн гривень

У пункті пропуску “Краківець-Корчова” у легковику та двох мікроавтобусах, які прибули на в’їзд в Україну, виявили контрабанду електронних сигарет на 2,5 мільйони гривень.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівської митниці — передає Суспільне.

Ввечері, 30 жовтня, під час огляду двох мікроавтобусів та позашляховика, які прибули із Польщі, працівники митниці виявили 4 920 електронних сигарет.

Водії автомобілів віком 54, 34 і 32 роки, мешканці Львівщини, обрали для проходження митного контролю смугу “зелений коридор”, чим засвідчили, що не мають товарів, які необхідно задекларувати.

“В мікроавтобусах водіїв знаходилось 2 250 і 816 сигарет, а в позашляховику, яким кермувала жінка – 1 230 одиниць”, – повідомили у Львівській митниці.

За цими фактами складено адмінпротоколи, відповідно до ч.3 ст. 471 (Недекларування товарів (крім валютних цінностей), що підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та які переміщуються громадянами). Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів або без такої.

Незадекларовані електронні сигарети вилучили.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.