Понеділок, 11 грудня

У понеділок у Львові розпочнеться опалювальний сезон

У понеділок, 16 жовтня, у Львові розпочнеться опалювальний сезон для населення і бюджетних установ. Як розповіли у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, будинки і об’єкти теплопостачання технічно готові до подачі опалення. Про це повідомили у ЛМР.

Джерело: ZAHID.NET.

«Станом на сьогодні будинки готові до подачі тепла, акти готовності підписані, система заповнена водою, проведена повірка лічильників. Проведені також роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи. Варто відзначити, що завдання «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» – це подати тепло до будинків. Натомість мешканці, які є власниками будинків, самі вирішують, брати це тепло чи ні», – повідомив Орест Тимчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Як повідомляють тепловики, якщо опалювальний сезон розпочнеться, а у будинку немає тепла, то необхідно звернутися за інформацією до балансоутримувача.

«Якщо в якомусь будинку тепла нема, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, відтак проблеми є у внутрішньобудинковій системі опалення», – пояснюють тепловики.

Оскільки цей опалювальний сезон, як і торік, відбуватиметься у час повномасштабної війни, то мер Львова Андрій Садовий наголошує на альтернативі центральному опаленню.

«Хочу наголосити на особливості цього опалювального сезону. У нас все готове. Але, так виглядає, що Росія буде атакувати об’єкти критичної інфраструктури і цього року. Тому, якщо в грудні, січні чи лютому певний час не буде централізованого опалення, то всі мають розуміти, які є альтернативні варіанти. Так 1,5 тисячі наших будинків мають укриття і там є пічки, є дрова. Але, я б хотів, щоб кожен подумав, де родина має бути, якщо буде нестандартна ситуація», – сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, у 2022 році опалювальний сезон для населення у Львові почався 14 листопада і тривав до 13 квітня 2023 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.