п`ятниця, 22 вересня

У Перемишлянах або Новому Роздолі пропонують створити місцевий «Лас Вегас»

У разі, коли законопроєкт про про легалізацію грального бізнесу допрацюють, то доцільно створювати його у депресивному, нерозвиненому районі.

Так званий Лас-Вегас із гральним бізнесом пропонують створити у Перемишлянах або Новому Роздолі. Про це у ток-шоу «Реформи без ілюзій» на Tvoemisto.tv повідомив голова ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО» Юрій Солиган.

У разі, коли законопроєкт про про легалізацію грального бізнесу допрацюють, то доцільно, за його словами, створювати такий бізнес у депресивному, нерозвиненому районі.

«Тобто на певній території можна облаштувати заклади з азартними іграми. Ця ділянка має бути контрольована і віддалі від житлових будинків. На Львівщині це можна реалізувати у Новому Роздолі чи Перемишлянах. За умови прозорого оподаткування, такий район міг би успішно розвинутися», – каже він.

Як повідомляв Юрій Солиган, організація отримала від адміністраторів гральних клубів про те, що в середньому чистий дохід з одного грального клубу становив 1000 доларів в добу. Є й такі клуби, які здавали касу у 60 000-90 000 грн. На Львівщині таких клубів було понад двісті і за добу їхні власники могли отримати дуже велику суму – близько 200 000 доларів. У законопроєкті не зазначили і досі достеменно не відомо, яким буде механізм оподаткування і поділу цих доходів.

Нагадаємо, гральний бізнес в Україні заборонений вже протягом 10 років. Втім, заклади з гральними автоматами успішно маскуються під лотереї. Так, раніше міськрада Львова повідомляла, що в місті є 179 закладів, де може діяти нелегальний гральний бізнес.

Президент Володимир Зеленський 8 серпня 2019 року під час українсько-турецького бізнес-форуму в Туреччині заявив, що Україна легалізує азартні ігри. Йшлося про легалізацію грального бізнесу у п’ятизіркових готелях. У Львові є п’ять 5-зіркових готелів. Зазначимо, у 2015 році вже ішлося про дозвіл на відкриття казино у 4- та 5-зіркових готелях.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.