У Парку культури можна посадити іменне дерево

_DSC0017
Цього сезону стартувала акція «Подаруй дерево парку» – можна посадити дерево з нагоди дня народження, створення чи поповнення сім’ї або іншого пам’ятного моменту.

Перше дерево вже було висаджене минулого тижня. Адміністрація парку вирішила розпочати проект подарувавши дерево одному з працівників на день народження.

«Це справді найкращий подарунок. Матеріальні речі вони цінні, але не зрівняються з живою рослиною, яка разом з тобою зростає і вічно нагадуватиме про ті приємні емоції, які у неї закладені. Я дуже рада, що такий чудовий проект почався з мого деревця», – розповіла адміністратор парку, Христина.

Адміністрація парку в майбутньому планує розширити проект і запропонувати львів’янам закарбовувати свої пам’ятні моменти не лише в деревах.

«На перспективу усі бажаючі матимуть змогу висадити не лише дерево, але і кущ, квітник чи встановити іменну лавочку. Окрім поповнення парку зеленими насадженнями чи об’єктами, цей проект ще важливий тим, що громада безпосередньо долучається до створення свого паркового простору», – зазначила спеціаліст з озеленення Парку культури, Оксана Палій.

Місця для висадження дерев та види визначали спеціалісти з ландшафтного дизайну. Вартість саджанця, іменної таблички та сертифікату коливається у межах 350-500 грн., залежно від виду дерева.

Також бажаючі згодом матимуть змогу висадити іменні кущі, квітники чи встановити лавочку.

Щоб висадити дерево у парку можна зателефонувати за номером 063 358 38 02, написати на паркову пошту [email protected] або написавши повідомлення парку у фейсбуці.

_DSC0067

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.