У міськраді прокоментували випадок з підтопленим укриттям львівського ліцею

Працівники управління освіти Львівської міської ради перевірили укриття ліцею №94, що на вулиці Брюховицькій, де діти під час тривоги сиділи у калюжах і стояв неприємний запах. Керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк у коментарі Tvoemisto.tv пояснив, що вода у приміщенні збирається лише під час сильних дощів, і вирішити проблеми з гідроізоляцією складно.

«Більшість укриттів є у підвальних чи напівпідвальних приміщеннях. Якщо б ми забрали воду з підлоги, то не було б питань до того укриття. Ми з’ясували, що ця вода підходить лише коли дуже сильний дощ. За 20-30 хвилин вона сходить. Сьогодні, до прикладу, її там немає. Ми були в цьому укритті, це трохи складне питання, адже школа не має доброї гідроізоляції – це дуже дорого і довго. Ми зробимо дашок над входом, щоби звідти нічого не підтікало, будемо вирішувати усе поступово», – каже Андрій Закалюк.

Крім того, в укритті була проблема з біотуалетом. Як пояснив Андрій Закалюк, їх використовують в укриттях у деяких школах. Утім, у цьому приміщенні не облаштували спеціальної кабінки. Це, каже він, незабаром виправлять. 

Керівник управління освіти ЛМР пояснює, що місто ретельно перевіряло укриття, але водночас і попереджало про те, що під час навчального року усуватимуть нагальні проблеми, які виникатимуть, та ще завершуватимуть тривалі ремонти.

Скільки коштів місто скерувало на облаштування у цій школі Андрій Закалюк не називає, та додає, що загалом місто на впорядкування укриттів у школах скерувало близько 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що цими вихідними у соцмережах з’явились фото з підтопленого укриття у ліцеї №94. Про те, що діти під час тривоги спускаються у підтоплене укриття у якому стоїть неприємний запах, на гарячу лінію міста написала львів’янка Христина Харів Дідух.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.