Понеділок, 22 липня

У межах проєкту “Від книги до мети” відбулася зустріч із професором Олександром Пономаревим

відбулася зустріч із професором Олександром Пономаревим у межах проекту «Від книги до мети»10 листопада 2015 року в актовій залі головного корпусу НУ “Львівська політехніка” в межах авторського проєкту Ірини Фаріон відбулася творча зустріч із заслуженим журналістом, перекладачем, академіком, професором Київського національного університету ім. Т.Шевченка Олександром Пономаревим.

Як повідомила доктор філологічних наук Ірина Фаріон, важливо не розірвати зв’язки поколінь та не переставати дякувати Олександру Пономареву за те, що “він “розрадянщував” нашу мову в ту пору, коли нам здавалося, що вона остаточно стане радянською”.

Привітали Олександра Пономарева у “Львівській політехніці” завідувачі катедр різних університетів. Завідувач катедри української мови НУ “Львівська політехніка” Геннадій Вознюк зазначи: “Ми добре усвідомлюємо, що коли культурою мови володітимуть наші законодавці та державні мужі, лише тоді наші суспільні справи почнуть налагоджуватися”. Завідувач катедри радіомовлення і телебачення ЛНУ ім. І.Франка Василь Лизанчук подякував за навчання Олександру Пономареву та зачитав актуальну тезу з його книги “Культура слова”: “Носіями зразкової української мови мусять стати державні діячі, урядовці всіх рангів та їхні дружини, якщо вони спілкуються з людьми поза своєю домівкою, виступають перед аудиторією безпосередньо чи в засобах масової інформації”. Завідувач катедри українського прикладного мовознавства ЛНУ ім. І.Франка Ірина Кочан зауважила, що завдяки Олександру Пономареву, який навчає журналістів, українське телебачення стає трошки “українськішим”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.