п`ятниця, 14 червня

У Львові зросте вартість готівкового проїзду у транспорті

У Львові із 1 вересня вартсіть готівкого проїзду у громадському транспорті зросте до 25 грн. Відповідне рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету ЛМР 24 травня.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Ми ще в грудні минулого року задекларували, що готівка має бути найменш зручним і найбільш дорогим способом оплати. Ми – за безготівку. І популяризуємо використання ЛеоКарт та банківських карток. Але розуміємо, що зараз не той час, щоб підвищувати тарифи. І сьогодні виконком відтермінував цю норму на 3 місяці, щоб не створювати мешканцям додаткового фінансового навантаження. Тож до вересня вартість поїздки при оплаті готівкою залишається на рівні 20 грн», – зазначив директор департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Наразі у міському громадському транспорті лише близько 19% поїздок оплачують готівкою, і є тенденція  до зниження цього відсотку.

Читайте також: Як розблокувати ЛеоКарт з від’ємним балансом. Пояснення

Зазначимо, що вартість однієї поїздки в міських автобусах, трамваях та тролейбусах становить: 13 грн – при оплаті транспортною карткою ЛеоКарт, 15 грн  – при оплаті банківською картою чи пристроєм з NFC, 20 грн – при оплаті готівкою у водія та 6,5 грн – для студентів при оплаті студентською транспортною карткою ЛеоКарт.

Нагадаємо, що безкоштовна пересадка у громадському транспорті Львова вже на фінальній стадії тестування. У першому півріччі її планують запустити. Львів’яни матимуть можливість впродовж 40 хвилин здійснити пересадку безкоштовно за допомогою ЛеоКарт.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.